Nippon Paint

درباره ما

AYDA
جایزه طراح جوان آسیا (AYDA) اولین بار در سال 2008 توسط شرکت رنگ نیپون با دیدگاه پرورش نسل بعدی استعدادهای طراحی به وجود آمد. این مسابقه سکویی است جهت الهام گرفتن دانشجویان معماری و طراحی داخلی که قصد دارند سطح مهارت های خود را از طریق ایجاد فرصت های آموزش متقابل و همچنین برقراری ارتباط با صاحبان صنایع کلیدی و معماران پیشگام بالا برند. بدین طریق AYDA یک جامعه از معماران حرفه ای و طراحان داخلی ، جوامع صنعتی، با همکاری دانشکده های معماری ، فارغ التحصیلان و دانشجویان طراحی به وجود آورده است. این مسابقه از آن پس رشد نموده و امروزه به عنوان یکی از ممتازترین جوایز طراحی آسیا در میان 16 کشور خود را به ثبت رسانده است (کشورهای مالزی، سنگاپور،تایلند، فیلیپین ، اندونزی ، ویتنام ،هنگ کنگ، پاپوآ گینه نو، چین ،ژاپن ، ایران ، پاکستان ، بنگلادش ، هند ، تایوان ، سریلانکا.) در طول سال ها هزاران دانشجوی طراحی جوان با استعداد را با ایجاد موقعیت های برقراری ارتباط با سخنرانان و داوران سرشناس در صنعت طراحی تحت تاثیر قرار داده است.

شرکت کنندگان در این مسابقه علاوه بر اخبار و اطلاعات دست اول این صنعت ، تعلیم های شخصی و آموزش های ارتقا مهارت را از طریق کارگاه های آموزشی مختلف و سخنرانان با تجربه به دست می آورند و از تجربیات همسالان برون مرزی خود نیز بهره می برند

برنامه آموزشی منطقه ای

نشست هایی با معماران و طراحان داخلی سرشناس مسابقه نهایی منطقه ای که در آن تمام برندگان از هر کشوری برای بدست آوردن جایزه نهایی ( پلاتینیوم ) رقابت می کنند. همچنین آموزش متقابل در جلسات آموزشی برای برندگان طلای منطقه ای برای ارائه موثر تر در مقابل داوران که از معماران حرفه ای ، طراحان و انجمن های کل آسیا اقیانوسیه تشکیل شده اند برگزار میگردد.

ارتباط با ما

آدرس دبیرخانه
تهران , خیابان ناصر خسرو کوچه دکتر مسعود خان - پلاک ۱

کد پستی: 1115614611

info@aydairan.ir

021-33979870-4 داخلی 321

ساعات پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه صبح ۸ الی 16:30

پیام شما ارسال شده است. متشکرم!